AKTUALNOŚCI
received_381280465962585~2

WOŚP w PSONI Koło w Gryficach

27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. W tym roku zebrane pieniądze Wielka Orkiestra przeznaczy na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Tradycyjnie już udział w akcji wzięło nasze Stowarzyszenie.

Warsztaty plastyczne

Z nowym rokiem rozpoczęliśmy pracę z dużą chęcią i zaangażowaniem. Mając na uwadze jak niebagatelne znaczenie w terapii ma aspekt integracyjny naszą placówkę odwiedziła klasa I "a" wraz z wychowawcą - panią Iwoną Nowak ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Gryficach. Zorganizowane warsztaty plastyczne przyniosły nam wszystkim dużo radości. Ponownie mogliśmy poczuć magię świąt wykonując rękodzieło o tematyce bożonarodzeniowej. Ponadto dzieci miały możliwość zobaczyć jak na co dzień pracują poszczególne pracownie Warsztatu Terapii Zajęciowej. Kolejne pokolenie mogło doświadczyć i przekonać się, że niepełnosprawność nie wyznacza granic, a prowadzona terapia pozwala jej stać się integralną częścią społeczeństwa, które dzięki takim spotkaniom coraz bardziej ją zauważa i akceptuje.

Wigilia w WTZ

Wigilia jest czasem szczególnym i wyjątkowym. To właśnie w jej trakcie człowiek potrafi zatrzymać pęd tego świata i poddać swoje życie refleksji. Jest to również okres pełen cudów, bo czymże innym są szczere życzenia płynące prosto z serca, które pragnie tego, co najpiękniejsze dla drugiego człowieka?

Wigilia w OREW

Gdy Wigilia jest gdy choinka jest Żadnych smutków,tylko wszędzie śnieg... Co prawda śniegu nie było ale radosć, łzy wzruszenia, pięknie zaśpiewane kolędy,i wiele serdecznych życzeń.W takiej właśnie atmosferze przebiegała Wigilia OREW.

Zamknij menu