OŚRODEK REHABILITACYJNO EDUKACYJNO WYCHOWAWCZY - ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Zakończyliśmy rok szkolny, który w ostatnim czasie przyniósł ze sobą niespotykane dotąd okoliczności związane z sytuacją epidemiologiczną w kraju. Niecodzienne i wzruszające spotkanie przebiegło w dobrej pogodzie i znakomitej atmosferze.
Mijający rok szkolny dostarczył nam wielu niezapomnianych chwil: jesteśmy bogatsi o wiele doświadczeń, dostrzegamy ogromną wartość w tworzeniu więzi, relacji i możliwości bycia ze sobą.
Dzisiejsze spotkanie wlało w nas sporą dawkę optymizmu i wiarę w to, iż sytuacja w kraju pozwoli na powrót do optymalnego funkcjonowania placówki.
Edukację w OREW zakończyli: Ewelina, Klaudia i Kacper. Każda z tych osób stworzyła odrębną i jakże inną w swym wyrazie historię. Nasi absolwenci idą dalej, głęboko wierzymy i życzymy, aby przyszłość była dla nich dobrym i owocnym czasem. Będziemy bacznie obserwować Wasze poczynania w nowym rozdziale życia.
Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy oraz słodki upominek. Natomiast Rada Rodziców przygotowała dla wszystkich pracowników OREW wiele wyrażającą niespodziankę w postaci gipsowego aniołka.
Wszystkim nam należą ukłony i wyrazy uznania za wytrwałość i ogromne chęci do pracy nad własnymi słabościami, to owe słabości determinują do działania wyzwalając ogromne pokłady sił – nie od dziś wiadomo, że moc w słabości się doskonali stwarzając tym samym piękny wzorzec z którego można czerpać w chwilach strapienia.
Zanim na dobre rozpoczniemy wakacje czekają nas jeszcze dwutygodniowe zajęcia opiekuńczo-rekreacyjne na których na pewno nie zabraknie atrakcji i niezapomnianych wydarzeń.

Zamknij menu